Metodiniai nurodymai

Aukščiausios kategorijos gydytoja, medicinos daktarė Larisa Melčenko

Kompanijos „Feniksas“(Fohow) produkcijos taikymas atstatant vyrų ir moterų neuroendokrininės sistemos reguliuojamąją funkciją
Jau daugybę metų žmonija svajoja apie universalią, patikimą gydymo ir profilaktikos priemonę. Tokią, kuri padėtų greitai pasveikti, nesukeldama jokių komplikacijų ir šalutinio poveikio. Tyrinėtojai vis dar brandina mintį surasti amžinos jaunystės ir ilgaamžiškumo eliksyrą. Pastaruoju metu daug tikimasi iš Rytų medicinos, kurioje svarbiausią vaidmenį vaidina kinų medicina. Ilgaamžė kinų medicina įrodė, kad ji priimtina visos planetos gyventojams. Mums, gydytojams, sudėtinga pakeisti tradicinį mąstymą ir atsigręžti į Rytų mediciną bei pamatyti akivaizdų Rytų medicinos pranašumą prieš Vakarų mediciną. Rytų medicinos tikslas yra grąžinti žmogui sveikatą, remiantis prigimtinėmis organizmo biologinėmis galimybėmis. Šiuolaikinė Vakarų medicina per daug specializuota, itin sureikšmina atskiras diagnozavimo ir gydymo detales, nuošalyje palikdama svarbiausią principą: „Gydyti ne ligą, o visą organizmą“. Farmakoterapija susikompromitavo daugybe komplikacijų, kilusių dėl medikamentų vartojimo: disbakteriozė po antibiotikų vartojimo, įvairios alerginės reakcijos. Tokia situacija skatina ir gydytojus, ir pacientus ieškoti, kaip būtų galima išvengti tokių prieštaravimų. Ir tokia alternatyva rasta.
Įvadas
Nuo 2000-ųjų metų gydymo praktikoje aš naudoju Rytų medicinos metodus ir priemones. Gydydama ligonius panaudojau žinias apie meridianus ir energinius centrus, skirdavau įvairių kompanijų biologiškai aktyvius papildus.
Korporacijos „Feniksas“ preparatai apvertė aukštyn kojomis mano turėtą supratimą apie biopapildus. „Fenikso“ produktai tikrai gali savarankiškai padėti ligoniams, niekuo nepakenkdami.
Tarptautinė Kinijos korporacija „Feniksas“ – vienintelė sveikatinimo produktus gaminanti korporacija Kinijoje, turinti nuosavą mokslo tiriamąjį institutą. Šiam institutui vadovauja šiuolaikinės kinų medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, buvęs asmeninis Mao Czeduno gydytojas.
Pagrindinė korporacijos „Feniksas“ misija – sukurti sveiką, laimingą visos žmonijos gyvenimą.
„Fenikso“ preparatai – tai patys moderniausi pasaulinio mokslo ir technikos laimėjimai. Preparatų sudėtis yra kompleksinė, paremta kinų medicinos ir farmakologijos principais. Produkcijos gamyboje naudojami tik pažangiausi šiuolaikiniai ląstelių skaldymo ir ekstrahavimo metodai, leidžiantys išsaugoti maksimalų veiksmingų komponentų kiekį ir pašalinti neefektyvias priemaišas.
Naujųjų preparatų pagrindą sudaro gerai žinomi rytietiški gydomieji grybai: kordicepsas, linčži, aromatinis grybas ir kt. Iš aukštųjų grybų ląstelių pagamintų koncentruotų eliksyrų jėga ir specifika yra ta, kad tai sisteminiai preparatai. Unikali preparatų sudėtis sužadina greitą, sisteminį visų organizmo sistemų veikimo reguliavimą. Greito veikimo bioimunoreguliatoriai, kurių sudėtyje yra kordicepso, vadinami biologiškai aktyviais papildais, tačiau iš tikrųjų jie efektyvesni už daugelį vaistų. Be to, patvirtinta, jog tikslinga juos vartoti gydant įvairius susirgimus.
„Know – how“ fizioterapijoje
Gyvybė žemėje atsirado prieš daug milijonų metų. Tai nulėmė Saulės šviesa ir jos skleidžiami infraraudonieji spinduliai. Būtent jie skatina gyvųjų ląstelių susidarymą.
Jau senovėje žmonės patyrė teigiamą saulės šilumos, kitaip sakant infraraudonųjų spindulių, poveikį. Mūsų akys negali matyti šių spindulių, bet mes jaučiama jų šildomąjį efektą. Saulė yra pagrindinis infraraudonųjų spindulių šaltinis, kurių teigiamą poveikį yra pajutęs kiekvienas žmogus. Tai patvirtina, jog infraraudonieji spinduliai yra visiškai nekenksmingi žmonėms. Infraraudonieji spinduliai suteikia organizmo ląstelėms daugiau energijos, suaktyvėja specifinių ląstelių struktūrų veikla, daugėja imunoglobulino, suaktyvėja fermentai ir estrogenai – moteriški lytiniai hormonai, vyksta ir kitos biocheminės reakcijos. Tai paliečia visų rūšių organizmo ląsteles ir kraują. Infraraudonosios bangos įsiskverbia į kūną 4 cm, sušildo audinius, raumenis, kaulus ir sąnarius, pagreitina kraujotaką. Suaktyvėjusi kraujotaka paspartina metabolizmo apyvartą, kuri savo ruoštu stiprina imuninę organizmo sistemą, pagerina ląstelių mitybą, geriau aprūpina audinius deguonimi. Kūnas pasipildo energijos, pagerėja savijauta, slopinama bakterijų ir virusų veikla.
Tarptautinė korporacija „Feniksas“ infraraudonųjų spindulių pagrindu sukūrė unikalų produktą – faradoterapinius diržus.
Gydymui infraraudonaisiais spinduliais ir magnetoterapija yra nemažai prietaisų, tačiau visiems jiems reikia maitinimo šaltinių arba jie yra labai gremėzdiški. Faradoterapiniai diržai turi visas gerąsiais infraraudonųjų spindulių saunos, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineraloterapijos ir magnetoterapijos savybes, todėl yra labai efektyvūs ir nesukelia šalutinių poveikių.
Šiuos diržus aš rekomenduoju gydant pacientus su sutrikusia neuroendokrinine sistema, kad pagerėtų tarpląstelinė medžiagų apykaita, sustiprėtų imunitetas, kad naikintų mikrobus organizme, paspartėtų energoinformaciniai procesai.
Reguliavimo lygiai žmogaus organizme
Tačiau pirmiausia reikia išsiaiškinti žmogaus organizmo būklę, susigaudyti pačiam savyje. Žmogus – išsivystęs organizmas, sugebantis pats susireguliuoti, atsistatyti, pasigaminti tai, ko jam reikia. Mūsų organizmas – tai visas tinklas tarpusavyje susijusių sudėtingų sistemų, kuriose vyksta įvairūs procesai. Pakitimai vienoje sistemoje sukelia pakitimus ir kitoje sistemoje. Priklausomai nuo pakitimų laipsnio tie procesai gali likti nepastebėti, taip pat gali būti grįžtami arba negrįžtami. Kai visos organizmo sistemos veikia normaliai, mes džiaugiamės gera sveikata.
Žmogaus sveikata priklauso nuo daugelio veiksnių: tai ir paveldimumas, ir aplinka, kurioje gyvename, ir mityba, vanduo, kurį geriame ir oras, kuriuo kvėpuojame, o taip pat mūsų gyvenimo būdas. Žmogaus organizmas atsparus gana ryškiems gyvenamosios aplinkos pasikeitimams. Organizmas pats sugeba valytis nuo šlakų ir atstatyti balansą. Tačiau aplinkos pakitimai, įvykę per pastarąjį šimtmetį, taip susilpnino ir užteršė mūsų organizmą, kad jis jau ne visada pats pajėgia atsistatyti. Žmonija nuolat blogina savo gyvavimo sąlygas. Pramonės atliekos ir transportas užteršia vandenį ir orą, cheminės trąšos, konservantai ir dažikliai, dedami į produktus, tapo neatskiriama mūsų mitybos dalimi. Aplink mus – kenksmingas spinduliavimas, kurį skleidžia televizorius, kompiuteris, mikrobangė krosnelė ir pan. Per tuos kenksmingus spinduliavimus mūsų nepasiekia gyvybiškai svarbūs infraraudonieji spinduliai, o tai yra labai blogai mūsų organizmui.
Susirgę mes einame pas gydytojus, kad pasveiktume, jie mums skiria vaistų. Mūsų organizmas dar labiau sujaukiamas, o ne subalansuojamas – vaistai nuslopina organizmo sugebėjimą pačiam susireguliuoti. Ūmiai ir aštria forma pasireiškus ligai, būtina vartoti vaistus, patyrus traumą – būtina chirurgo pagalba. Tačiau esant chroniškiems susirgimams ir norint sustiprinti sveikatą reikėtų vadovautis balanso atstatymo principu, pagalbon pasitelkiant organizmo sugebėjimą pačiam susireguliuoti.
Panagrinėkime organizmo reguliavimo mechanizmą. Pagrindinį vaidmenį atlieka neuroendokrininė sistema, palaikanti ryšį tarp aplinkos ir žmogaus. Deja, neuroendokrininės sistemos veiklos sutrikimų, tiek vyrų, tiek moterų, yra gerokai daugiau, negu galima įsivaizduoti. Pastaruoju metu gerokai padaugėjo žmonių,turinčių viršsvorį. Tai irgi liudija, kad kažkas netvarkoje su neuroendokrinine sistema, ją pirmiausia ir reikia koreguoti, norint sureguliuoti svorį.
Viršsvoris būdingas ne tik moterims, bet ir vyrams. Vyrų nutukimą sukelia sutrikęs vyriškų lyties hormonų – testosteronų – išsiskyrimas. Pavyzdžiui, aluje esantys komponentai sužadina padidintą moteriškų hormonų – estrogenų – išsiskyrimą. Tai sudaro sąlygas kauptis riebalams ant pilvo, klubų, talijos. Šios alaus savybės buvo žinomos jau X a., kai vienuoliai išrado gėrimą su apyniais ir vartodavo jį, kad sutramdytų vyrišką prigimtį.
Organizmo reguliavimas vyksta ir ląstelių lygmenyje. Šis reguliavimo mechanizmas atsirado kartu su pirmąja ląstele žemėje, kad tęstųsi dauginimosi procesas. Ląstelė yra sudėtingos struktūros, jos branduolyje užrašyta informacija apie pačią ląstelę ir bet kuri informacija, pakliuvusi į ląstelę.
Kiekviena mūsų organizmo ląstelė turi elektros krūvį – jame svarbiausia ląstelės jėga. Turėdama elektros krūvį, ląstelė gali dirbti: nervų ląstelė perduoti impulsą, raumeną ląstelė – susitraukti, skrandžio ląstelė – išskirti sultis. Kiekviena ląstelė, jeigu ji yra sveika, turi išskirti energijos tris kartus daugiau, negu reikalinga jos egzistavimui. Ta energija palaiko normalią žmogaus kūno temperatūrą ir sukuria jo biolauką.
Sutrikus ląstelių veiklai išsivysto liga, todėl labai svarbu, kad visą gyvenimą ląstelės išliktų sveikos.
Greito veikimo bioimunoreguliatorių iš aukštųjų grybų taikymo rezultatai
Besaikis, be jokios sistemos antibiotikų ir kitų antiseptikų vartojimas sunaikina įprastą mikroflorą: stafilokokus, streptokokus ir kitus. Galvas pakėlė primityviausi saprofitai ir grybai, kurie yra daugelio susirgimų priežastis: anginos, plaučių uždegimo, šlapinimosi-lytinių sistemų ligos, tulžies pūslės ir kt. Todėl gydymo tikslas yra ne kova su infekcija, o imuniteto reguliavimas, kuriam vadovauja neuroendokrininė sistema.
Per pastarąjį dešimtmetį labai įtikinamų rezultatų pasiekta taikant greito veikimo bioimunoreguliatorius iš aukštųjų gydomųjų grybų, tokių kaip kordicepsas, linčži, šiitake. Grybo minkštime yra angliavandenis polisacharidas (grybų cukrus), kuris dalyvauja stiprinant imunitetą. Polisacharidai aktyvuoja specifinį ląstelių imunitetą, neleidžia susidaryti vėžinėms ląstelėms ir stabdo jų vystymąsi, pristabdo odos ir gleivinės uždegimus.
Kiniškas kordicepsas – tai grybas, augantis atšiauriose kalnų sąlygose Tibete ir Kinijoje. Tai natūralus universalus bioreguliatorius daugelio ligų profilaktikai ir gydymui. Jo taikymo sfera labai plati. Kordicepsas sugeba reguliuoti imunitetą, didina organizmo atsparumą, šalina nuovargį, stabdo vėžinius auglius. Kordicepsas daro įtaką hipofiziui ir epifiziui, todėl išsiskiria didelis melatonino kiekis, tai yra universalus antioksidantas. Tai puiki organizmo valymo priemonė, padedanti šalinti iš organizmo toksines medžiagas. Tai taip pat natūralus antibiotikas, stabdantis pneumokokų, stafilokokų ir daugelio kitų mikrobų augimą.
Linčži grybas dėl savo unikalios sudėties yra vadinamas ilgaamžiškumo grybu. Jo sudėtyje esančios rūgštys turi antialerginį poveikį. Linčži veikia tonizuojančiai, jis šalina patologinius imuninės sistemos pakitimus esant autoimuniniams susirgimams.
Šiitake (aromatinis grybas) – medžio grybas. Tai ir vertingas maisto produktas, ir gydomoji priemonė. Šis grybas mažina cholesterolio kiekį kraujyje, lėtina piktybinių auglių augimą, reguliuoja imuninę ir neuroendokrininę sistemas.
Iš šių grybų pagaminti preparatai yra nekenksmingi, o veiksmingumu pranoksta net vaistus. Preparatai tinka visiems – nuo naujagimio iki senyvo amžiaus žmonių, ir ypatingai naudingas žmonės, kurių imuninė sistema nusilpusi. Pastaruoju metu nustatyta, kad ikivėžiniai ir onkologiniai susirgimai vystosi ten, kur nusilpęs imunitetas, o chroniniai susirgimai silpnina imunitetą. Preaparatai veiksmingi esant bet kuriam susirgimui, kurį sukelia sutrikusi imuninė sistema.
Kompanijos „Feniksas“ preparatai plačiai taikomi gydant įvairias širdies-kraujagyslių sistemos ligas, visų pirma esant arterinei hipertonijai, o taip pat ligonių, patyrusių insultą arba infarktą, reabilitacijai. Dozuojama turi būti pagal schemą, nurodytą žemiau, nes skystų preparatų pasisavinimas vyksta burnoje, per gleivinę, ir tiesiogiai patenka sergančio organo ląstelėms.
Kaip vartoti bioimunoreguliatorius
1. Chroninėmis ligomis bei hipertonija sergantys ligoniai pirmas tris dienas turi gerti tik pusę preparato dozės ir palaipsniui dozę didinti.
2. Mažomis dozėmis vartojami bioimunoreguliatoriai gali diagnozuoti easamas sveikatos problemas.
3. Preparatai tinkami bet kurio amžiaus žmonėms: nuo naujagimio iki pagyvenusių žmonių, nes neturi šalutinio poveikio.
4. Preparato poveikis gana ilgas, trunka net visą parą, todėl pakanka jų gerti vieną – du kartus per dieną, kartu su visomis kitomis gydomosiomis priemonėmis, o taip pat sustiprina vaistų poveikį bei sumažina jų sukeltus šalutinius poveikius.
5.Kad gautume efektą, reikia tuo pačiu metu vartoti du bioreguliatorius. Pavyzdžiui, eliksyrą „Feniksas“ ir Linčži kapsules.
6. Vartojant valomąjį poveikį turinčius preparatus (pvz., Gaosian kapsules), reikia daugiau gerti skysčių, iki 2 litrų per dieną.
7. Skystus preparatus būtina kuo ilgiau palaikyti burnoje, kad būtų didesnis poveikis.
Vertoti preparatus rytą 30 min. prieš valgį, o vakare geriau prieš miegą, nes imuninės ląstelės gaminasi naktį.

Kompleksinė sutrikusios neuroendokrininės sistemos korekcijos schema

Daugelį metų dirbdama su kordicepso preparatais, sukūriau sutrikusių reguliuojamųjų žmogaus organizmosistemų patogenetinį gydymą. Pradžioje išvardysiu šioje schemoje siūlomus preparatus.
Kapsulės „FohowLinčži“ pagerina kraujo apytaką smegenyse, kelia smegenų funkcinius sugebėjimus, reguliuoja centrinės nervų sistemos būklę, tuo pačiu atstato normalų smegenų hipotalamio-hipofizio zonų darbą.
Eliksyras „Feniksas“ ir „Trys brangenybės“ yra stiprūs bioimunoreguliatoriai ir sistemingai veikia organizmą per neuroendokrininę sistemą, atstato periferinių organų funkcionavimą.
Arbata „Liuvei“ normalizuoja skrandžio ir žarnyno veiklą, gerina medžiagų apykaitą, šalina iš organizmo šlakus ir toksinus.
Pasta „Meigui“ – tai rožės oligosacharidai, naujieji cukrūs, turintys sveikatinimo poveikį žmogaus organizmui, nes yra maitinančioji terpė augti ir vystytis bifidobakterijoms.
Medicinos daktarė Larisa Melčenko yra sukūrusi trijų mėnesių trukmės sveikatinimo schemą. Jos laikantis galima žymiai pagerinti savo sveikatą, išvengti daugelio ligų, būti žvaliam, energingam. Norintys gauti šią schemą prašom parašyti adresu fohow100@gmail.com ir Jums ją išsiųsime.