Apie kompaniją

Korporacijos “Fohow” – pamatiniai įmonės principai:

I – produktas turi pasižymėti akivaizdžiu efektu, jei efekto nėra – tai ne mūsų produktas.

II – рroduktas turi būti saugus ir natūralus, jei produkte yra „chemijos“ – tai ne mūsų produktas.

III – рroduktas turi atitikti mokslinius sveikatos palaikymo kultūros principus, receptūra turi priklausyti korporacijai FOHOW, jei produktas neatitinka sveikatos palaikymo kultūros principų – tai ne mūsų produktas.

Kinų mokslininkai, įdiegę pirmos kartos greitai veikiančių biologinių imuninės sistemos reguliatorių gamybos technologijas iš aukštesniųjų grybų, prieš keletą metų žymiai patobulino šias technologijas. Galima konstatuoti faktą, kad tarptautinė Kinijos korporacija “Fohow” neatsilieka nuo laikmečio.

Korporacija “Fohow” – tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas BVP receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Šiam mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Czeduno asmeninis gydytojas. Akademikas Tan Jučži visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.

Pagrindinė korporacijos „Fohow” misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.Visų korporacijos „Fohow” įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP.

Šiuo metu daugelyje pasaulio šalių vyksta korporacijos „Fohow” preparatų registracija. Per labai trumpą laiką produkcija užregistruota Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje, Rusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų valstybių.

Tai rodo, kad kompanija „Fohow” pradeda sėkmingai dirbti pasaulinėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, kompanija užtikrintai žengia į priekį, registruodama savo biologiškai aktyvius maisto papildus įvairiose pasaulio šalyse.

Įvairių valstybių Higienos ir epidemiologijos centrų ekspertų išvados patvirtino visos korporacijos „Fohow” gaminamos produkcijos saugumą ir natūralumą. Šių BVP saugumo rodikliai yra mažesni nei reikalaujami higienos normatyvai dešimtis ir net šimtus kartų. Biologiškai veiklūs kompanijos „Fohow” papildai turi savo sudėtyje didelį kiekį žmogaus organizmui būtinų medžiagų: polisacharidų, oligosacharidų, flavonoidų ir kt. Daugelis iš šių preparatų atstovauja naujausiai BVP kartai – greito poveikio biologiniams imuninės sistemos reguliatoriams.

Nemažiau reikšminga ir tai, kad korporacijos „Fohow” gaminamų naujų greito poveikio biologiškai veiklių maisto papildų iš kordicepso kaina yra mažesnė, negu panašios produkcijos, gaminamose kitose įmonėse. Taigi, naujos kartos kordicepso preparatai tapo prieinami visiems.

Korporacija “Fohow” yra vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti tarptautinė Kinijos kompanija, turinti savo mokslinio tyrimo institutą, kuris remdamasis tradicine kinų medicina tyrinėja ir kuria naujas BVP receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Joje šiuolaikinėmis technologijomis gaminami skysti koncentruoti preparatai iš aukštesniųjų grybų – greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Šie preparatai plačiai naudojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Preparatų ypatybės – švelnus veikimas bei vienodas In ir Jan reguliavimas.

Naujausių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Tai padidino produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.

Pagal tradicinę kinų mediciną, kur sakoma, kad „maistas ir vaistas yra viena ir tas pats”, šios produkcijos receptūra yra pagrįsta mokslinio sinergizmo principu. Korporacijos „Fohow”‘ pateikiama produkcija veikia trimis būdais: Valymas (Cin), Reguliavimas (Tiao), Papildymas (Bu).

Oficialioji Vakarų medicina pamažu įsisavina teigiamą patirtį: akupunktūra yra seniai pripažinta. Kai kurie gydomieji preparatai dėl savo efektyvumo užkariavo gydytojų pasitikėjimą. Vientisas požiūris į mediciną tampa pats reikalingiausias ir perspektyviausias. Rytų ir Vakarų kultūrų suartėjimas atneša mums vientisą pasaulio suvokimą

Naujausių technologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai ląstelių skaidymo bei ekstrahavimo metodai: daugiafunkcinis ekstrahavimas esant žemoms temperatūroms, virškritinis estrahavimas, koloninė chromatografija, vakuuminis koncentravimas ir kt. Produktuose maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir pašalinami neveiksmingi bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.