Slapukų politika

Tai www.kordicepsopapildai.lt slapukų politika.

Kas yra slapukai

Kaip įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokia informacija jie renkasi, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti, tačiau tai gali pakenkti arba “sulaužyti” tam tikrus svetainių funkcijos elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. “Wikipedia” straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, aprašytų toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių pramoninių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiškai išjungti funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne, tuo atveju, jei jie bus naudojami teikiamai paslaugai.

Išjungti slapukus

Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl rekomenduojama neleisti slapukų.

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme

Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes suteikiame funkcionalumą, kad nustatytume jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė paleidžiama, kai ją naudojate. Norint prisiminti savo nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima iškviesti, kai bendraujate su puslapiu.

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, kuriuos galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja “Google Analytics”, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių sprendimų internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie “Google Analytics” slapukus, žr. Oficialų “Google Analytics” puslapį.

Kai parduodame produktus, mums svarbu suprasti statistinius duomenis apie tai, kiek mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų atlieka pirkimą, todėl tokie duomenys yra šie slapukai. Tai jums svarbu, nes tai reiškia, kad galime tiksliai nustatyti verslo prognozes, leidžiančias mums stebėti reklamos ir produktų kainas, kad būtų užtikrinta geriausia kaina.

Tikimės, kad jums buvo išsiaiškinti dalykai, kaip anksčiau minėta, jei yra kažkas, dėl kurio nežinote, ar jums reikia, ar ne, dažniausiai saugiau palikti slapukus, jei jis sąveikauja su viena iš funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Tačiau, jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų kontaktų metodų:

El. Paštas: kordicepsopapildai@gmail.com